Doprava a platba

Úvod Užitočné informácie Doprava a platba

Tovar, ktorý je skladom zvyčajne expedujeme  do 3 pracovných dní. Tovar na objednávku bude doručený najneskôr do dodacej lehoty uvedenej pri objednávanom tovare.

 

Možnosti platby

 

Objednávku možno zaplatiť nasledovným spôsobom:


VÚB eCard - platba kartou online

VÚB eCard

Dynamický a bezpečný spôsob prijímania platobných kariet. Riešenie podporuje a je plne certifikované kartovými asociáciami na báze štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode™ a Verified by VISA.

Po odoslaní objednávky budete po piatich sekundách presmerovaný na stránku prevádzkovateľa. Zadáte údaje o platobnej karte a potvrdíte platbu. Zadávané údaje pre náš e-shop nie sú k dispozícii. Platobná brána je bezpečná a je v správe spoločnosti Intesa Sanpaolo, partnera VÚB banky. Po úspešnej transakcii sa stav Vašej objednávky zmení na "zaplatená".

Platobná brána VÚB eCard umožňuje prijímať platby z nasledovných platobných kariet:


Platba vopred prevodom na bankový účet

Pri tomto spôsobe platby tovar zasielame  až po prijatí sumy na náš účet. Platobné inštrukcie zasielame na Váš email po potvrdení objednávky. Ak úhrada nebude pripísaná v prospech nášho bankového účtu do 3 pracovných dní, bude objednávka automaticky stornovaná.

 

Bankové spojenie:
IBAN: SK6411110000006624454008
BIC-SWIFT kód: UNCRSKBX
Číslo účtu: 6624454008 / 1111

Banka: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky


Platba cez platobnú bránu PayPal


Po odoslaní objednávky budete po piatich sekundách presmerovaný na stránku prevádzkovateľa. Prihláste sa do platobnej brány a po kontrole údajov platbu odošlite. Následne sa stav objednávky zmení na "zaplatená".


Dobierka:
Ak si zvolíte platbu pri prevzatí v hotovosti, tovar Vám bude vydaný po úhrade objednávky vrátane dopravného a dobierky kuriérovi alebo Slovenskej pošte.
 

Platba v hotovosti pri rozvoze v rámci Bratislavy

Takýto spôsob úhrady je možný len pri zvolenej doprave - Rozvoz BRATISLAVA. Vašu objednávku uhradíte pri preberaní zásielky v hotovosti.

 

Možnosti dopravy

 

Doručenie kuriérskou službou DPD
Zásielka Vám bude doručená 24 hodín po expedovaní. Kuriér Vás vopred informuje o časovom rozmedzí doručenia balíka prostredníctvom SMS správy.  

Pri objednávke v celkovej hodnote 50 € a viac Vám v rámci Slovenska bude zásielka doručená ZDARMA.

 

Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty
Zásielka bude uložená na pošte počas odbernej lehoty bez predchádzajúceho pokusu o doručenie. Pri objednávke v celkovej hodnote 50 € a viac Vám v rámci Slovenska bude zásielka doručená ZDARMA.

 

Dovoz v rámci Bratislavy

Zákazníci z Bratislavy majú možnosť objednať si dovoz tovaru priamo od nás. O vyexpedovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať prostredníctvom emailu 24 hodín pred dodaním. Rozvoz v rámci Bratislavy robíme v pracovných dňoch od 09:00 - 12:00.  Pri objednávke v celkovej hodnote 50 € a viac Vám bude zásielka doručená ZDARMA

 

Cenník dopravy

 

 

Suma objednávky

Platba vopred / PayPal

Platba dobierkou

Platba v hotovosti

Slovenská pošta

DPD kuriér

Slovenská pošta

DPD kuriér

Rozvoz Bratislava

0,00 – 29,99  EUR

2,80

4,20

4,00

5,40

2,00

30,00 – 49,99 EUR

1,80

3,20

3,00

4,40

1,00

Nad 50,00 EUR

Zadarmo

Zadarmo

Zadarmo

Zadarmo

Zadarmo

 

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM
pon - pia: 09:00 - 16:00 info@wurmee.com + 421 949 600 902 VÚB eCard
Copyright 2014 - 2019 © wurmee.com