Zľavy a akcie

Zákazníkom ponúkame pravidelné zľavyakcie, ktoré sú zverejňované na našich stránkach a registrovaní zákazníci sú informovaní prostredníctvom emailu.

 

Akciové ceny

 

Tovar, ktorý podlieha akcii je predávaný za akciové ceny a je príslušne označený. Pôvodná cena tovaru je prečiarknutá a tovar sa predáva za novú – nižšiu akciovú cenu. Akciové ceny platia do uplynutia akcie alebo vypredania zásob daného tovaru. Vyhradzujeme si právo akciu kedykoľvek zrušiť. Chyby pri publikácii akciových cien vyhradené. Odber možný len v maloobchodných množstvách.

 

Promo kódy

 

V priebehu roka vyhlasujeme špeciálne dni, počas ktorých je možné uplatniť zľavu prostredníctvom Promo kódu. Promo kód je kód, ktorý sa skladá z písmen alebo číslic, ktoré zákazníci môžu zadať pred odoslaním objednávky v sekcii „Zľavový kupón“ a získať zľavu na ich nákup. Promo kód je možné použiť len v termíne trvania akcie. Zľava sa nevzťahuje na poplatky za dobierku a dopravu. Len jeden promo kód na nákup a zákazníka. Zľavy nie je možné kombinovať. Chyby pri publikácii vyhradené.

 

Zľavové kupóny

 

Individuálne zľavy poskytujeme zákazníkom vo forme zľavových kupónov. Zľavové kupóny je možné uplatniť len v termíne ich platnosti. Pre uplatnenie kupónu zákazník zadá jeho kód pred odoslaním objednávky v sekcii „Zľavový kupón“. Zľava sa nevzťahuje na poplatky za dobierku a dopravu. Stratený, ukradnutý alebo zničený kupón nebude nahradený. Zľavy nie je možné kombinovať. Len jeden kupón na nákup a zákazníka. Kupón nie je možné vymeniť za hotovosť. Chyby tlače a sadzby vyhradené.

 

Zľavové kupóny poskytujeme v nasledovnej forme:

 

a)

Zľavový kupón s percentuálnou výškou zľavy

Zľava je vyjadrená v percentách z celkovej ceny objednávky.

 

b)

Zľavový kupón s uvedenou hodnotou v EUR

Zľava je vyjadrená pevnou sumou v EUR, ktorá sa odpočíta z celkovej ceny objednávky. V prípade, že hodnota nákupu je menšia ako hodnota zľavového kupónu, zostávajúca hodnota kupónu prepadá a nie je možné ju využiť pre ďalšiu objednávku. Zľavový kupón nie je možné vymeniť za hotovosť. V prípade vrátenia, alebo výmeny tovaru hodnota zľavového kupónu nebude vrátená.

 

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM
pon - pia: 09:00 - 16:00 info@wurmee.com + 421 949 600 902 VÚB eCard
Copyright 2014 - 2019 © wurmee.com